O NÁS

Hlavním předmětem  činnosti je export a import ovoce na průmyslové zpracování tzn. na výrobu ovocných základů, ovocných koncentrátů, pyré, džemů, kompotů, a dalších výrobků. V letním a podzimním období se firma specializuje hlavně na  vývoz čerstvého  či předchlazeného ovoce, které vyváží v různých typech obalů dle požadavků zákazníka. Ovoce k výrobě koncentrátů a šťáv se exportuje převážně namleté v potravinářských cisternách, ovoce na čerstvý trh se dodává v menších obalech do 5 kg z důvodu zachování požadované kvality, ovoce na průmyslové zpracování je expedováno v jednorázových dřevěných obalech nebo ve vratných zelených PE a NPE přepravkách. Moštová  jablka a hrušky pro průmyslové zpracování převážně k výrobě koncentrátů a šťáv  jsou převážně přepravovány volně ložené na sklopných nákladních kamionech. Dle přání zákazníka je možno zboží též exportovat v sudech či boxpaletách.

Další činností firmy je výroba zmrazeného ovoce z čerstvé nebo předchlazené suroviny. V posledních několika letech se firma začala zabývat taktéž dovozem asepticky zpracovaného zboží, ovocných koncentrátů, lekvarů, tekutého cukru, pectinů, či  zmrazeného ovoce speciálně baleného a upraveného dle požadavků tuzemských odběratelů.

Dále firma pracuje jako zástupce pro dovozy čerstvého konzumního ovoce a zeleniny dodávané od firmy A.Kupfer & Sohn GmbH, München.

Od roku 2012  firma vlastní  BIO certifikát od certifikačního orgánu KEZ o.p.s., který opravňuje firmu k  podnikání v ekologickém zemědělství a obchodováním  s biopotravinami nebo bioprodukty.